Přihláška Výsledky

2012

2013

2014

2015

2016

18.8

19.8

20.8

21.8

22.8

23.8

24.8

25.8

26.8

Druhý ročník úspěšné akce se bude konat 17.8. - 25.8. opět v Lipně nad Vltavou.

www.sportgroup.cz

Mistrovství ČR ve sprintriatlonu

www.triatlon.cz

09:00Začátek prezentace

11:00Start kategorií do 11 let (0,1 - 2 - 0,5)

12:00Start kategorií 12 - 15 let (0,3 - 5 - 2)

13:00Slavnostní vyhlášení vítězů dětských kategorií

14:00Start kategorií dorost, junioři, muži, ženy (0,75 - 20 - 5)

16:00Slavnostní vyhlášení vítězů dospělých kategorií a týmů

Jednotný program

Přihlášení k nesoutěžním aktivitám 20.-24.8 je na místě u instruktorů - viz místa konání

08:00Ranní běh

10:00-16:00Půjčovna koloběžek a inline bruslí

10:00Cvičení pro ženy

11:00Kurzy inline s výukou a výletem se zaměřením na výuku brzdění

14:00Výlet MTB - dvě vzdálenosti

16:00Cvičení pro ženy

17:00Pohádka pro děti, Teatr Rajdo: Karkulka Červená

Jednotný program

Přihlášení k nesoutěžním aktivitám 20.-24.8 je na místě u instruktorů - viz místa konání

08:00Ranní běh

10:00-16:00Půjčovna koloběžek a inline bruslí

10:00Cvičení pro ženy

11:00Kurzy inline s výukou a výletem se zaměřením na výuku brzdění

14:00Výlet MTB - dvě vzdálenosti

16:00Cvičení pro ženy

17:00Pohádka pro děti, Divadlo Studna – Pyšná princezna

Jednotný program

Přihlášení k nesoutěžním aktivitám 20.-24.8 je na místě u instruktorů - viz místa konání

08:00Ranní běh

10:00-16:00Půjčovna koloběžek a inline bruslí

10:00Cvičení pro ženy, výuka na paddle boardech

11:00Kurzy inline s výukou a výletem se zaměřením na výuku brzdění

11:30Výběh s Kateřinou Neumannovou a Karlem Lavickým na Stezku korunami stromů

14:00Výlet MTB - dvě vzdálenosti

17:00Pohádka pro děti, Divadlo Koňmo – Vodnická Pohádka

18:00Cvičení pro ženy

Jednotný program

Přihlášení k nesoutěžním aktivitám 20.-24.8 je na místě u instruktorů - viz místa konání

08:00Ranní běh na Stezku korunami stromů

10:00-16:00Půjčovna koloběžek a inline bruslí

10:00Cvičení pro ženy, výuka na paddle boardech, výuka jachtingu

11:00Kurzy inline s výukou a výletem se zaměřením na výuku brzdění

14:00Výlet MTB - dvě vzdálenosti

17:00Pohádka pro děti, Divadlo eMillion–Děti pirátů a ztracený ostrov

18:00Cvičení pro ženy

Jednotný program

Přihlášení k nesoutěžním aktivitám 20.-24.8 je na místě u instruktorů - viz místa konání

08:00Ranní běh

10:00-16:00Půjčovna koloběžek a inline bruslí

10:00Cvičení pro ženy, výuka na paddle boardech

11:00Kurzy inline s výukou a výletem se zaměřením na výuku brzdění

14:00Výlet MTB - dvě vzdálenosti

16:00Cvičení pro ženy

18:00koncert Kašpárek v rohlíku

Celý denlezecká stěna

Souhrn akcí

09:00Family Cup

09:00Mistrovství ČR v jachtingu

10:30Mistrovství ČR v dálkovém plavání

12:30Salamon Trail Running Cup

16:30Autogramiáda sportovců

19:00Koncert U2 Revival

21:00Multimedální show - projekce na vodní stěnu

21:30Ohňostroj

Po setmění Osvětlení stezky korunami stromů – provoz do 24:00 hodin

Celý den Horolezecká stěna

Jednotný program

www.sportgroup.cz

09:00Mistrovství ČR v jachtingu

10:30 Mistrovství ČR v dálkovém plavání

10:30 Cyklistický závod pro děti a příchozí na všech druzích kol + Cyklistické kritérium v rámci Giant ligy

Partneři:

Jaderná elektrárna Temelín Česká Republika Český svaz plaveckých sportů
Sport Group Sport&Fun
Český svaz plaveckých sportů Czech tri series

© 2012 SportGroup.cz / Webdesigned by CLOWN CZ s.r.o. / Webhosting by Yourhosting.cz / CMS by YourEditor

Home | Aktuality | Místo konání | Volný čas | Program | Ubytování | Partneři | Kontakt | Media | Galerie