Přihláška Výsledky

Aktuality

1.ročník LIPNO SPORT FESTu je za námi. Těšíme se na Vás zase za rok!

Poslední den LIPNO SPORT FESTu ozdobí zlatá olympijská medaile

V neděli 26.8. se můžete opět těšit na olympioniky - tentokrát na Romana Šebrleho, Karla Lavického, Aleše Valentu, Kateřinu Neumannovou a Jaroslava Kulhavého, který přiveze ukázat i zlatou olympijskou medaili z Londýna. Konat se budou opět autogramiády a budete mít možnost vidět i olympioniky v akci. Jaroslav Kulhavý se zúčastní hlavního závodu cyklistického kritétia, které startuje v Lipně nad Vltavou u kempu Modřín ve 13hodin. Před hlavním závodem si trať projedou i ostatní olympionici.

Co Vás čeká v sobotu na LIPNO SPORT FESTu

Mimo jiné Salomon Trail Running Cup poběží například Katka Neumannová. Autogramiáda sportovců cca v 16.00 na pláži pod Aquaworld Lipno - podepíší se vám Katka Neumannová, Jana Pechanová a Aleš Valenta. Večer nevynechejte koncert U2 Revival - skoro jako by zpíval na Lipně Bono Vox. Pak promítání na vodní stěnu - jedinečný zážitek ve 21.00 hodin! Ve 21.30 hodin 8 minut dlouhý ohňostroj s hudbou Pink Floyd. A nezapomeňte na prodloužený provoz Stezky korunami stromů - v sobotu až do půlnoci i s komorním koncertem.

Lekce windsurfingu s olympionikem Karlem Lavickým

V pátek 24.8. budete mít jedinečnou možnost naučit se na windsurfingu přímo od několikanásobného mistra České republiky ve windsurfingu a olympionika z Londýna Karla Lavického. Přijďte v 10h na meeting point č.2 a pak už jen stačí, aby dobře foukalo a všechno ostatní už půjde samo.

Výběh na Stezku korunami stromů

Ve středu se můžete přijít podívat, jak poměří mladí sportovci své síly s olympijskou vítězkou Kateřinou Neumannovou a olympionikem z Londýna Karlem Lavickým. Čeká je náročný závod, zdolat budou muset celkem 201 schodů na vrchol Stezky korunami stromů. Přijďte je v 11:30h podpořit na vrchol Kramolína.

Zasportujte si s námi na LIPNO SPORT FESTu

Ve všední dny od pondělí do pátku je pro Vás připravený bohatý sportovní program. Zdarma si s námi můžete zasportovat a nebo se naučit něco nového. Po ránu se těšíme na společný ranní běh, pak vás insrtuktoři naučí jezdit na paddle boardech a inlinech a chybět nebude ani cvičení pro ženy. V pondělí se navíc můžete přihlásit do kurzu jachtingu. Hlásit se můžete až přímo na místech na jednotlivých meeting pointech. Nezapomeňte sbírat razítka na Účastnickou kartu - za 5 razítek Vás odměníme tričkem NIKE. Více ZDE

Dnešní autogramiády

V sobotu 18. 8. 2012 od 17.30 na pláži pod Aquaworld Lipno autogramiáda sportovců - Kateřina Neumannová, Karel Lavický, Martin Doktor. Památníčky s sebou:-)

Víkendy na LIPNO SPORT FESTu budou plné autogramiád

Po oba dva víkendy budou mít návštěvníci LIPNO SPORT FESTu možnost získat autogram olympioniků a jiných sportovců. V sobotu 18.8. bude autogramiáda po skončení závodu dračích lodí (cca 17.30h), v neděli po Mistrovství ČR ve sprinttriatlonu (cca 15.30h) a druhý víkend 25. a 26.8. okolo 16 hodiny. Těšit se můžete např. na Katku Neumannovou, Martina Doktora, Aleše Valentu, Romana Šebrleho nebo Karla Lavického.

 

Během LIPNO SPORT FESTu se můžete zdokonalit v in-line bruslení

Ve všední dny bude pro návštěvníky LIPNO SPORT FESTu připraveno mnoho aktivit. Jedna z nich je výuka in-line bruslení. Každý, kdo se dostaví do meeting pointu (viz Program) v příslušnou hodinu, bude mít možnost shlédnout in-line exhibici, projít kurzem in-line dovedností a nakonec absolvovat projížďku na bruslích, kde si své nově nabité vědomosti vyzkouší v praxi. To vše proběhne pod dohledem profesionálního lektora. Festival zároveň nabídne možnost testování in-line bruslí zdarma.

Olympionici na LIPNO SPORT FESTu

Svou účast předběžně na první festivalový víkend přislíbil olympijský vítěz Martin Doktor. Druhý festivalový víkend se zase budete moci potkat s desetibojařem Romanem Šebrlem, který se v těchto dnech chystá na OH v Londýně.

Pojeďte s námi na kole po památkách Lipenska

V sobotu 18.8. se můžete s námi vydat na výlet na kole po památkách Lipenska. Start je v 10:00 hodin v Lipně nad Vltavou v přístavu u Kapitanátu. Společně vyjedeme po Jezerní cyklostezce směr Přední Výtoň a naším cílem bude Vítkův Hrádek. Poté se vydáme zpět do Lipna nad Vltavou. Výlet je určen pro všechny cyklisty a rodiny s dětmi. Plakát ke stažení ZDE

Přijeďte poměřit své síly s olympioniky

Během LIPNO SPORT FESTu budete mít možnost potkat se a zazávodit si s olympioniky. Kromě Katky Neumannové, která bude přítomna po celou dobu festivalu, přislíbil zatím účast např. Martin Doktor, olympijský vítěz v rychlostní kanoistice, Roman Šebrle, olympijský vítěz v desetiboji, Aleš Valenta, olympijský vítěz v akrobatickém lyžování, či Karel Lavický, nadějný windsurfař, který bude v letošním roce poprvé reprezentovat Českou republiku na olympiádě v Londýně.

Získej účastnickou kartu a vyhraj tričko Nike

Během LIPNO SPORT FESTu si může každý návštěvník vyzvednout Účastnickou kartu, na které může nasbírat každý den jedno razítko, pokud se zúčastní některé ze sportovních aktivit. Pokud nasbírá min 5 razítek, obdrží tričko Nike. Účastnická karta i razítka získají návštěvníci v Infocentru v Lipně nad Vltavou.

  

[ účastnická karta ke stažení v PDF ]

Slavnostní otevření Stezky korunami stromů Lipno

Přijďte s námi slavnostně otevřít Stezku korunami stromů. V pátek 20.7. na vás čeká na vrcholu Kramolína bohatý doprovodný program. Od 12h se můžete těšit na klauniádu, vzdušnou akrobacii na šálách, pohádky a večer nebude chybět ani ohňostroj. Slavnostní přestřižení pásky za účasti prezidenta Václava Klause se uskuteční v 15h.

 


© 2012 SportGroup.cz / Webdesigned by CLOWN CZ s.r.o. / Webhosting by Yourhosting.cz / CMS by YourEditor

Home | Aktuality | Místo konání | Volný čas | Program | Ubytování | Partneři | Kontakt | Media | Galerie